Rok 2019

Rekondičný pobyt Bardejovské kúpele – máj 2019

Napriek studenému a daždivému počasiu bol rekondičný pobyt veľmi vydarený. Všetci sa zapájali do bohatého programu. Najvydarenejšie boli bowling, tiež tvorivé dielne pod vedením Zuzky Bendíkovej,  ako aj výlet do poľského kúpeľného mestečka Krynica.

 

Rekondičný pobyt Vyšné Ružbachy – 23. až 28. júna 2019

Kúpele Vyšné Ružbachy sú ideálnym miestom pre rekondičné pobyty. Každý účastník mohol denne absolvovať: ranné cvičenie na terase, 2 procedúry v budove Balneoterapie a plávanie 2 hod. v minerálnom bazéne. Takže denne 4 procedúry.

Voľnočasový program bol tiež veľmi príťažlivý: prehliadka kúpeľov s výkladom, výlet do Pienín (splavovanie Dunajca a prehliadka Červeného Kláštora), výlet do destilérky v Hniezdnom, kúpanie v  kráteri a prechádzky s NW palicami.

 

Rekondičný pobyt  Liptovský Ján 1. až 6. júla 2019

Rekondičný pobyt sa uskutočnil v krásnom prostredí Jánskej doliny. Zahŕňal výborné ubytovanie v AVENA RELAX hoteli, plnú penziu, v cene 6 procedúr + 1x klasická masáž ( každý mal aj naviac procedúry), denne bezplatný vstup do fitnes centra a hotelového bazéna. Perfektné boli aj voľnočasové aktivity: tvorivé dielne –„korálkovanie“, turistika s NW palicami, kúpanie v liečivej kadi, opekačka a posedenie v altánku, návšteva  „zmenšeného „ Slovenska, atď… Bolo super!

 

Rekondičný pobyt v hoteli Chemes, Zemplínska Šírava 8. až 13. septembra 2019

Hneď v prvý večer sme mali zoznamovacie posedenie. Procedúry + ranné cvičenie na terase boli každé dopoludnie počas celého pobytu. Kondíciu sme si denne mohli zlepšiť v bazéne, či vo wellnese hotela. Výlet do Malej Tŕne (alebo na Morské oko) sa konal v utorok, večer potom bolo príjemné posedenie s tombolou, spevom a večerou v altánku. Športový deň – súťaž v stolnom tenise a šípkach, sme mali v stredu. Výlet ku jazeru Vinné (niektorí aj na Viniansky hrad) nás potešil predposledný deň. A večer v altánku nasledovalo vyhodnotenie športových súťaží s odovzdaním cien.